Apie grupę „Minor modesty“

Minor modestyRoko grupė MINOR MODESTY susiformavo maždaug 2009 metais. Grupė užgimė kaip šalutinis gitaristo Romano Asmolkovo, žinomos Lietuvos roko grupės PELENAI nario, projektas.

Prie naujojo projekto prisijungė PELENŲ vokalistas Česlovas Gabalis, netrukus gretas papildė ir grupės BIX bosistas Tadas Žukauskas.

Romanui Asmolkovui ir Tadui Žukauskui sukūrus dainas debiutiniam albumui, MINOR MODESTY pasikvietė grupės FREAKS ON FLOOR būgnininką Roką Beliukevičių, su kuriuo ir buvo pradėti albumo įrašai studijoje.

Debiutinio albumo kūrinių kūryba užtruko apie du metus, dar metus grupė praleido įrašinėdama ir miksuodama dainas, tad nenuostabu, kad albumui buvo suteiktas pavadinimas „Deadline For A Frozen Snail“. Albumas įrašytas „Ymir Audio“ studijoje Vilniuje, padedant norvegų garso inžinieriui Snorre Bergerud (SHE SAID DESTROY, RASABASA), o miksavimo darbus atliko visoje Europoje gerai žinomas latvis Gints Lundbergs.

MINOR MODESTY muzikoje galima justi tokių grupių kaip SOUNDGARDEN, MESHUGGAH, PANTERA, CULT OF LUNA, LONG DISTANCE CALLING ir kitų įtaką. Debiutiniame albume klausytojai ras hard, grunge, punk, alternative roko elementų, kurie puikiai suderinti kokybiškai įrašytame ir skambančiame albume.

Minor Modesty albumas „Deadline For A Frozen Snail“ internete:

Česlovas Gabalis – vokalas
Roman Asmolkov – gitara
Tadas Žukauskas – bosinė gitara
Rokas Beliukevičius – būgnai

Tadas Žukauskas

Dianos Kuprytės fotografija

Minor modesty

 

Įrašas paskelbtas temoje Muzika Šiauliams, Šiaulių rokas. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *