Šiauliečių choras „Chameleonas“

siauliu-choras-chameleonas-su-laura-remeikiene-551842eba1fee2015 metais Lietuvos muzikos pasaulį nustebino Šiauliuose susibūręs choras „Chameleonas. Kodėl? Kodėl verta paklausyti choro muzikos, pažiūrėti vaizdo įrašus?

Šiaulių choro chameleonas aranžuota lietuviško  filmo miuziklo „Dičiaus karjera“ daina „Adelės rauda“.

Dainos „Adelės rauda“ įrašas čia

Filmo  „Dičiaus karjera“ įrašas su daina „Adelės rauda“ čia

17 jaunų  žmonių choras suburtas dainininkės,  muzikos mokytojos L. Remeikienės ir kitų muzikai neabejingų šiauliečių   2015 metų vasario pradžioje iš Šiaulių universiteto studentų (stipraus vokalo daininkė Agnė Michalenkovaitė ir kt.), aktyvių šiauliečių muzikantų (gitara grojančio vokalisto Donato Blankos ir kt.), Lietuvos roko grupių nario, vokalisto,  gitaristo  prodiuserio Pauliaus Jasiūno,  renginių vedėjo Audriaus Cinkučio, choreografo Mindaugo Kosaičio, stilisčių dailinkės dizainerės Airidos Skrickienės, Rasos Krištopaitienės,   nustebino Lietuvos muzikinių šou („Chorų karai„, „Dainų daina“) festivalio „Benai, plaukiam į Nidą“ žiūrovus, vedėjus  įdomiomis aranžuotomis melodijomis iš lietuviško miuziklo „Dičiaus karjera“ , Lauros Remeikienės romantiškų dainų („Mano meilė Liu“, „Sparnai gerumo“, „Paukštis ir žuvytė“),  bardo ir kantri muzikanto V. Stakėno dainos „Akacijų alėja“.

„Chameleonas“  įdomiais šokiais, saskambiais, drabužiais, dainomis primena, kad chorinė muzika gali būti teatrališka, įdomi ne tik klausyti, bet ir žiūrėti, prisiminti žinomų dainų aranžuotes, lietuviškos populiariosios muzikos temas.

2015 metų televizijos laidos įrašas, kuriame choro „Chameleonas“ kūrėjai dalinasi įspūdžiais apie savo ateities lūkesčius čia

Įdomesni choro „Chameleonas“  pasirodymų vaizdo  įrašai.

  • „Adelės rauda“ čia
  • „Meilė liu“ čia
  • „Pavasaris primezgė“ čia
  • „Sparnai gerumo“ čia
  • Dainos „Paukštis ir žuvytė“ įrašas čia
  • „Akacijų alėjos himnas“ kartu su muzikantu V. Stakėnu čia
  • „Nesūpuok valties“ įrašas čia
  • Dainos „Mamai“ įrašas čia
  • Dainos „Dičiaus karjera“ įrašas čia

Savitą teatrališką choro stilių galima pamatyti nuotraukose čia

Choro „Chameleonas“ dalyviai radijo laidoje čia

„Chameleonas“ dainomis, šokiais, spalvomis sudomino Lietuvos koncertų dalyvius, o  2016 metais planuoja pradėti Lietuvoje platinti muzikinį kompaktą.

CD

Oficialus choro puslapis čia

 

Paruošė Aurimas Nausėda

 

Įrašas paskelbtas temoje Muzika Šiauliams ir pažymėtas , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *