Alternatyvaus britiško roko grupės „Sisters on Wire“ dainos.

Alternatyvios britiškos roko muzikos„indie pop“ (išsamiau apie šį žanrą čia) žanro „Sisters on Wire“ grupė „Sisters on Wire“ muzikiniais kūriniais įdomi dėl mistiško gyvo pasirodymo energetikos per „indie pop“ (alternatyvios britiškos roko muzikos)  žanrą. Kuo ši grupė unikali? 

Grupės baladė „Shapeless“ here

Lyrinė grupės daina „You and I“ įrašyta 2017 metų balandžio mėnesį čia

Grupės daina „Never turn the lights off“ paskelbtos 2016 metų gruodį įrašas čia

2015-2016 metais kolektyve būgnais grojo šiaulietis, grupių „Bix“, „Kitava“ narys G. Gascevičius.

2015-05-14_21-11-38

2016 metų gegužės mėnesį grupės nariai sukūrė naują dainą „Deeper“. Energingoje, greitoje ir ritmingoje dainoje britiško roko ritmu skamba daina ir girdėti dainos žodžiai apie meilę, gyvenimą. Dainos videoklipą rasite čia

Ši daina buvo  debiutinio grupės albumo dalis. Išsamiau apie grupės planus straipsnyje čia

2016 metais Lietuvoje sukurtame filme „Tarp mūsų berniukų“ (filmo reklaminis filmukas čia) skambėjo dvi grupės dainos „Roads“ (įrašas čia) ir „Parallel World“ (įrašas čia).

2015 metų gruodžio mėnesį grupės daina „Earth“ buvo įtraukta į tinklalapio „The Revue“ sudarytą 19-ąjį muzikos rinkinį kartu su kitomis grupėmis iš įvairių pasaulio šalių.  Dainos „Earth“ ir kitų dainų galite paklausyti čia

„Tai yra lyg per paslaptingą Rytų Europos sielą nutiestas garsų tiltas, jungiantį britų nepriklausomos muzikos melancholiją su amerikietišku didžiosios roko scenos šėlsmu,“ – savo muziką apibūdina patys grupės nariai. (Šaltinis).

2015 metų lapkritį grupė  nusprendė Lietuvos klausytojų teismui pasiūlyti  prieš tris metus parašytą dainą „Earth“ ir priversti susimąstyti apie gyvybę Žemėje, jos gyventojus.

Grupės lyderis Olegas Jerochinas (garso inžinierius, projekto „X Faktorius“ prodiuseris) pastebi: „Kartais sunku suprasti, kaip planeta, kurioje yra tiek daug chaoso, kaip ji vis dar gali būti gyva, kaip ji dar sukasi? Ši daina – apie tikrus, gerus, nuoširdžius žmones. Apie tai, kaip jie barstydami aukso dulkes įkvepia kitus nepasiduoti ir pozityviai žvelgti į daugelį mus supančių dalykų“ (Šaltinis).

Olegas pastebi, kad kūrinį iš naujo atrado po tragiškų kruvino lapkričio 13-osios penktadienio įvykių Paryžiuje.

Dainos video-įrašas čia

Ši daina yra  singlas iš būsimo, 2016 metų balandį pasirodysiančio „Sisters On Wire“ naujo minialbumo.

Kitos 7  grupės dainos:

 • Debiutinės dainos „Take my hand“ pasirodžiusios vasario mėnesį įrašas čia
 • Dainos „Parallel World“ įrašas čia
 • Dainos „SOW“ įrašas čia
 • Dainos „Days and seasons“ įrašas čia
 • Dainos „No measure“ įrašas čia

„Sisters on Wire“  „Youtube“ paskyrą su vaizdo įrašais rasite čia, o social. bendravimo tinklo „Facebook“  paskyrą čia

Grupė Šiaulių mieste koncertuos balandžio mėnesį.

Paklausius dainų ir paskaičius muzikantų mintis verta prisiminti šiuos momentus:

 • Muzikinės grupės narys yra šiaulietis legendinės grupės „BIX“ būgnininkas Gintautas Gascevičius žinomas Šiaulių mieste savo būgnų muzika.
 • Sisters on Wire“ –grupė, kuri tiesiogine ta žodžio prasme gimė ant laidų, tarp Vilniaus, Londono ir Šiaulių.
 • Vilniuje netyla legendos apie muzikos autorių Olegą, kuris slepiasi vienoje Vilniaus įrašų studijoje kažkur Klaipėdos gatvėje, o apie tekstų autorių ir gitaristą Filą (Filipą Gusevą).
 • „Kuriame muziką dėl muzikos, o ne dėl šlovės“ – sako trys didelę patirtį turintys muzikos profesionalai Olegas Jerochinas, Filipas Gusevas (daugelio Lietuvos grupių ir atlikėjų dainų tekstų autorius, didelę patirtį turintis sesijinis gitaristas) ir Gintas Gascevičius.
 • Grupės nariai sau neleidžia „sukti galvos dėl šlamšto“: „Mes turim tiek daug užsibrėžtų tikslų ir planų, kad mums apie šlovės reikalus paprasčiausiai nėra laiko ir noro galvoti.“ Šiuo metu grupė daug dirba su įrašais ir repetuoja tam, kad vasarą pradėtų savo koncertinę veiklą.
 • Muzikantai pasirinko modernų indie – pop žanrą (daugiau apie šį žanrą čia)  ir siekia klausytojus papirkti ne pigiais triukais, o panaudojant muzikos garsus ir užburiančią gyvo pasirodymo energetiką. „Tai yra lyg per paslaptingą Rytų Europos sielą nutiestas garsų tiltas, jungiantį britų nepriklausomos muzikos melancholiją su amerikietišku didžiosios roko scenos šėlsmu,“ – savo muziką apibūdina patys grupės nariai.
 • Ilgą laiką kūrę „ant laido“ (angl. on wire) tarp Vilniaus, Šiaulių ir Londono, muzikantai vis dėlto, pasirinko Lietuvą.
 • „Take my hand“ –  tai asmeniška, iš vidinių išgyvenimų kilusi daina. Grupės narys Olegas Jerochinas atvirauja: „Tai buvo akimirka, kai supratau, kad kitas žmogus man tampa daugiau nei artimas. Supratau, kad nuo dabar jis yra dalis manęs, mano gyvenimo, mano rūpesčių. Ir jis visada bus šalia. O tada kilo mintis, kad tai labai gražūs žodžiai – galima parašyti dainą.“

Daugiau apie šią grupę galite paskaityti straipsnyje čia

Paruošė Aurimas Nausėda

 

Įrašas paskelbtas temoje Įdomybės, Muzika Šiauliams, Šiaulių rokas ir pažymėtas , , , , , , , , , , .Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *